Bezpieczeństwo
zabawki

Dowiedz się więcej

Wskazówki dotyczące rozwoju

Dowiedz się więcej

Zajęcia edukacyjne
z dzieckiem

Dowiedz się więcej

Trójkąt umiejętności K'S Kids

Trójkąt Umiejętności to prosty przewodnik dla rodziców pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką.
9 ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju.

Dowiedz się więcej

CENTRUM WSPARCIA DLA RODZICÓW K'S KIDS JEST PRZEDŁUŻENIEM I DOPEŁNIENIEM TRÓJKĄTA UMIEJĘTNOŚCI K'S KIDS.

Wartość zabawki nie jest oparta jedynie na zabawie, ale na balansie pomiędzy zabawą a nauką. Jako że proces rozwoju dziecka jest procesem nauki, wysokiej jakości zabawka pozwala dziecku na naukę przez zabawę.
Od pomysłu do konstrukcji, wszystkie szczegóły naszych produktów są zaprojektowane na podstawie 9 aspektów rozwoju zawartych w trójkącie umiejętności K's Kids.

KUPUJĄC PRODUKT K'S KIDS, JEDNOCZEŚNIE KUPUJESZ INDYWIDUALNIE I STARANNIE ZAPROJEKTOWANY SYSTEM UMIEJĘTNOŚCI.

Centrum Wsparcia dla Rodziców K's Kids udostępnia wskazówki w jaki sposób dzieci mogą wykorzystać zabawkę tak, aby się nią jednocześnie bawić i uczyć. Wskazówki te są dostosowane do wieku i rozwoju dzieci.
Centrum Wsparcia dla Rodziców K's Kids zapewnia wszechstronne wsparcie dla rodziców, krtórzy zakupili produkty K's Kids.

W MOMENCIE, GDY RODZICE ZAKUPIĄ PRODUKT K'S KIDS, NASZA WSPÓŁPRACA DOPIERO SIĘ ZACZYNA, A NIE KOŃCZY.

Misją K's Kids jest bycie partnerem, na którego możesz zawsze liczyć jeżeli chodzi o pomoc w rozwoju dziecka i umileniu nauki. Jesteś rodzicem, który chce znaleźć właściwą zabawkę dla swojego dziecka? Albo po prostu szukasz informacji na temat wartości uczących w produktach K's Kids? Możesz znaleźć wszystkie informacje i potrzebne wsparcie.